• İstanbul19 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sayın Valimiz, İlçelere Veda Ziyareti Düzenliyor
19 Ağustos 2011 Cuma 00:00

Sayın Valimiz, İlçelere Veda Ziyareti Düzenliyor

Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Denizli Valiliğine atanan Valimiz Sayın Abdülkadir Demir, Kemah, İliç, Kemaliye ve Refahiye ilçelerine veda ziyaretlerinde bulundu.İlk olarak Kemah Kaymakamlığı’nı

Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Denizli Valiliğine atanan Valimiz Sayın Abdülkadir Demir, Kemah, İliç, Kemaliye ve Refahiye ilçelerine veda ziyaretlerinde bulundu.

İlk olarak Kemah Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Sayın Abdülkadir Demir’i Kemah Kaymakam Vekili Yusuf Karaoğlu, Kemah Belediye Başkanı Hüsamettin Şanal, Kemah İlçe Jandarma Komutanı, daire amirleri ve vatandaşlar karşıladı. Sohbet havasında geçen Kemah Kaymakamlığı ziyaretinden sonra Valimiz Sayın Abdülkadir Demir ve beraberindekiler Belediye Başkanlığına geçerek burada Hüsamettin Şanal’ı ziyaret etti şeref defterini imzalamasının ardından buradaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, onlarla vedalaştı.

Kemah’ta gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından İliç’e geçen Valimiz Sayın Abdülkadir Demir, İliç Kaymakamı Yusuf Karaoğlu ve İliç Belediye Başkanı Ahmet Ramazan Buran’ı makamlarında ziyaret ettiler. Sayın Valimiz, ilçe hakkında bilgi alarak, yapılan yapılması planlanan çalışmaları dinledi. ziyaretin ardından Sayın Valimiz ve beraberindekiler Kemaliye ilçesine geçti.

Sayın Valimiz Abdülkadir Demir’in Kemaliye ve Refahiye ilçelerindeki veda ziyaretlerinde Milletvekilimiz Sayın Sebahattin Karakelle ile birlikte gerçekleştirdi.

 

VALİ DEMİR SANCAK ŞEHRİMİZE VEDA ETTİ Ne mutlu ki; göreve başladığı 2008 yılında istişare toplantılarıyla ilçe ilçe gezip sorunları yerinde tespit ettiği o günlerden, 2011 yılında arkasında bıraktığı dev eserlerle uğurlanıyor Erzincan Valimiz Sayın Abdulkadir Demir. Sancak Şehrimizden başladığı veda ziyaretlerinde, Kemah Belediyesi Hatıra Defterini imzalayan Vali Demir; “ Kemah yerel dinamikleriyle, Belediye Başkanımızın gayretleriyle geleceğe umutla bakıyor. Yapılan çalışmalara hız kesmeden devam edileceğine tüm kalbimle inanıyorum.” notunu düştü.  2008 yılının Aralık ayında Erzincan Valiliği görevini üstlenen Sayın Abdulkadir Demir bugünlerde ilimize veda ediyor. Erzincan Valimiz Sayın Abdulkadir Demir veda ziyaretlerine Sancak Şehrimizden başladı.


Kemah Belediyesi önünde, Kemah Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal, İliç Kaymakamımız Yusuf Karaloğlu, belediye meclis üyelerimiz, muhtarlarımız ve Kemah Halkı tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Vali Demir’e Başkan Şanal tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.


Belediye Başkanımız Hüsamettin Şanal; “ Kemah’ta yapılan her çalışmaya önderlik eden, güler yüzü ve çalışkanlığı ile bizlere örnek olan Sayın Valime Kemahlılar adına teşekkür ediyorum. Allah Ondan razı olsun. Sayın Valim, Kemahlı sizi asla unutmayacak yaptığınız eserler sizi unutturmayacak." dedi.

Daha sonra Kemah Belediyesi Hatıra Defterine imzalayan Vali Demir; “ Kemah yerel dinamikleriyle, Belediye Başkanımızın gayretleriyle geleceğe umutla bakıyor. Yapılan çalışmalara hız kesmeden devam edileceğine tüm kalbimle inanıyorum.” notu düştü.

Erzincan'ın taşına toprağına hizmet için gece gündüz koşturan, Erzincanlının bağrına bastığı Erzincan Valimiz Sayın Abdulkadir Demir, Kemahlılarla “ BU ŞEHİR HİZMET EDENLERİ ASLA UNUTMAZ.” Pankartının altında hatıra fotoğrafı çekildi. İlçe esnafını tek tek dolaşan Vali Demir, Kemah’a veda etti.

Erzincan Valiliği ve Kemah Belediyesi


 


Bu haber toplam 1026 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA