• İstanbul24 °C
  • Erzincan22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Site Takipçilerinin Dikkatine..
18 Kasım 2015 Çarşamba 12:06

Site Takipçilerinin Dikkatine..

Yaklaşık 10 yıl önce kurduğumuz ve yayın hayatını sürdürdüğümüz sitemiz www.kemahlilar.com’u kapatıyoruz…

Site Takipçilerinin Dikkatine..

Yaklaşık 10 yıl önce kurduğumuz ve yayın hayatını sürdürdüğümüz sitemiz www.kemahlilar.com’u kapatıyoruz…

Sitemizin Kemah ve Kemahlılara yönelik hizmetleri ve Kemah ile ilgili tüm bilgi birikimin yer aldığı sitemiz geçmişten bugüne adeta bir Kemah Ansiklopedisi hükmünde yayın hayatını sürdürmüş ve geniş arşivi ile ilçemize ve hemşerilerimize faydalı olmaya çalışmıştır.

Binlerce sayfa yazı, araştırma, tarihi belge, güncel bilgi, şiir resim ve videolar yanı sıra çeşitli köşe yazıları ve duyurular ile geniş bir arşive ulaşan sitemiz; yıllarca izlenme rekoru en yüksek bölge siteleri arasında yer almıştır.

Kimseden maddi beklentisi olmayan, hemşerilerimizden, sade ve gönülden teşekkürü yayın hayatı için geçerli akçe olarak kabul edebilme erdemi gösteren sitemiz; herhangi bir kurumun veya kuruluşun yayın organı gibi davranmadan, işadamlarına veya yöneticilere herhangi bir beklenti için gayret sarf etmeden kendi yağı ile kavrulamaya çalışmıştır.

Kurulduğu günden bugüne gönüllü hizmet ederek gerek araştırma gerekse yazı dizileri, düzenleme veya röportajlar hazırlayan onlarca hemşerimizin ve elbette kurucu imtiyaz sahibimizin emek ve gayretleri zayi olmamış, aldıkları şükran ve iyi niyet dilekleri kendilerine bu gönüllü hizmetten dolayı şeref katmıştır. Bu anlamda emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkürü bir borç bilir, haklarını asla unutmayız.

Ancak bugün geldiğimiz noktada sitenin maddi ve manevi gücü altında yeterli direnci ve çalışma azmini maalesef bulamadığımız için, gelecek kuşaklara miras olabilecek deneyimlerimizi ve oluşturduğumuz arşivi bir adım öteye geçirebilecek kişi veya kurumlara devretmeyi düşünmekteyiz.

Nedenleri ve nasılları hakkında geniş bir açıklamayı ileriki günlerde yayınlamak üzere hakkımızı baki tutarak sitemizin en geç 1 Ocak 2016 itibari ile kapanacağını veya devredileceğini hatırlatırız.

 

Bu anlamda sitemizi devralmak isteyenler kemahlilar@gmail.com mail adresi ile irtibata geçebilirler.

1 ocak 2016 itibari ile sitemiz devir alınmamış olursa yayın hayatına son verileceğinden sitemizden istifade edebileceğiniz tüm bilgi belge veya görselleri izinsiz ve gönül rahatlığı ile kopyalayabileceğinizi, arşiv olarak saklamak isteyenlerin bize sormadan dilediği dosyaları alabileceklerini önemle hatırlatırız.

Kime bir hakkımız geçmiş ise veya kimde hakkımız kalmış ise şimdilik helallik talep ederek söz konusu duyuruları bilgilerinize sunarız.

Selam ve saygılarımız ile…

 

Kemahlilar.com Adına

İmtiyaz Sahibi

Ercan Babacan

 

Bu haber toplam 1829 defa okunmuştur
YORUMLAR
Kemahlılar.com Kapanmamalı !
Abdullah Bozdemir
Sevgili Ercan Babacan dostum, üzülerek bu haberi okudum. Bu noktaya gelmemeliydi. Maddi konular bir yana, manevi yoksunluk katlanılabilir olmasa da; sitenin Kemah için yüklendiği misyonun devam etmesi gerektiğine inanıyorum. Bu yine sizin yöneticiliğinizde olmalıdır. Bu birikim kolay oluşmuyor, büyük, emek ve özveri gerektiriyor. Sitenin devamı için elimden gelen her türlü desteğe hazırım. İnanıyorum ki tüm Kemahlılar da sitenin kapanmaması için gereken ilgi ve desteklerini esirgemeyeceklerdir.
28 Kasım 2015 Cumartesi 00:34
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA