• İstanbul24 °C
  • Erzincan13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sporcu ve Hakem Soyunma-Giyinme Odalarının Yapımına Başlandı...
21 Haziran 2007 Perşembe 00:00

Sporcu ve Hakem Soyunma-Giyinme Odalarının Yapımına Başlandı...

 Sporcu ve Hakem Soyunma-Giyinme Odalarının Yapımına Başlandı...           Türk Telekom Erzincan İl Müdürlüğü tarafından finanse edilen,

 Sporcu ve Hakem Soyunma-Giyinme Odalarının Yapımına Başlandı...

 

          Türk Telekom Erzincan İl Müdürlüğü tarafından finanse edilen, İlçemiz Yatılı İlköğretim Bölge Okulunun alt kısmında bulunan ve Gençlik Spor İl Müdürlüğüne tahsisli futbol sahasına, Sporcu ve Hakem Soyunma-Giyinme odası yapımına başlandı.

          11x8 metre ebatlarında; 2 sporcu, 1 hakem ve 1 sağlık odasından oluşacak tesis 65.000,00.-YTL. Bedelle ihale edildi. Genç erkeklerimizin büyük bir kısmı futbola ilgi duymakta, amatör ya da profesyonel olarak oynamaktadır. Amatör küme maçlarının, okullar arası müsabakalarının ve gözü yeşil sahalarda olan her yaştan futbol meraklısının kullandığı saha için büyük önem arz eden soyunma-giyinme odaları, 11. yılını kutlayacağımız Kemah Sultanmelik Tarih, Kültür ve Spor Şenliklerinde hizmete girecek.

Gençlerimizin kahve köşelerinden kurtulup,  fiziki ve ruhi sağlığını güçlendirmek, okullu okulsuz her yaştaki spor meraklılarının yeteneklerini geliştirmesi ve spor etkinliklerine katılımlarını sağlamak için, spor kompleksleri ve açık spor alanlarının yapılmasının önemli olduğunun altını bir kez daha çizerken, Telekom İl Müdürlüğüne Kemah Halkı ve tüm sporcular adına teşekkür ederiz.

Kaynak : www.kemah.gov.tr

 

Bu haber toplam 1063 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA