• İstanbul20 °C
  • Erzincan14 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sucular Odasında Akkaya Güven Tazeledi
31 Mart 2010 Çarşamba 00:00

Sucular Odasında Akkaya Güven Tazeledi

İstanbul Gazoz, Su, Şıra, Şerbet, Boza Sirke İmal Eden ve Satanlar Odası Olağan Genel Kurulunda, Kemah Çiğdemli Köyünden Ahmet Turan Akkaya yeniden Başkanlığa seçildi.Aksaray’da bulunan
İstanbul Gazoz, Su, Şıra, Şerbet, Boza Sirke İmal Eden ve Satanlar Odası Olağan Genel Kurulunda, Kemah Çiğdemli Köyünden Ahmet Turan Akkaya yeniden Başkanlığa seçildi.

Aksaray’da bulunan Özsaray Düğün Salonu’nda yapılan Genel Kurula, Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ERSİAD) Başkanı Gülbey Sezgin, Başkan Vekili Mehmet Koçyiğit, Erzincan Kültür Eğitim Vakfı (EKEV) Başkanı Sadık Ağca, Genel Sekreter Latif Yetişkin, çeşitli sektörlerin Oda Başkanları, İstanbul Su ve Meşrubatçılar Odası üyeleri ile davetliler katıldı.

Genel Kurulda konuşan İstanbul Sucular ve Meşrubatçılar Odası Başkanı Ahmet Turan Akkaya, odanın çalışmalarıyla ilgili çeşitli bilgiler verdi.

Oda üyelerinin sorunlarının yapılan çalışmalar ile çözüldüğünü ifade eden Başkan Akkaya, “İstanbul halkının daha sağlıklı su tüketmesi için tüm önlemlerimizi aldık ve uygulamaya geçirdik” dedi.

Faaliyet raporu, gelir-gider tablosu ve tahmini bütçenin okunup müzakeresinden sonra, Yönetim Kurulu seçimine geçildi.

Genel Kurulda, tek aday olarak seçime giren Ahmet Turan Akkaya üyelerin tamamının oyunu alarak, oy birliğiyle yeniden Oda Başkanlığına seçildi.Genel Kurulda, İstanbul Gazoz, Su, Şıra, Şerbet, Boza Sirke İmal Eden ve Satanlar Odası Yönetimi tarafından, Odaya uzun yıllar hizmet eden üyelere birer teşekkür plaketi verildi.

Plakete layık görülen üyelerin plaketlerini, Oda Başkanı Ahmet Turan Akkaya, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin ve EKEV Başkanı Sadık Ağca verdiler.

Ahmet Turan Akkaya Başkanlığındaki İstanbul Gazoz, Su, Şıra, Şerbet, Boza Sirke İmal Eden ve Satanlar Odası yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Şener Fındık, Aslan Halis, Cenk Maçal, Yunus Kartalmış, Ahmet Akkaya ve Veysel Bilir.

Denetleme Kurulu Üyeliklerine ise, Şükrü Erdoğan, Hasan İnce ve Barış Ayran seçildi.

      
Bu haber toplam 1713 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA