• İstanbul16 °C
  • Erzincan27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
T.C.Kemah İlçesi  Kaymakamları
06 Ağustos 2009 Perşembe 00:00

T.C.Kemah İlçesi Kaymakamları

Türkiye CumhuriyetiErzincan VilayetiKemah İlçesindeGörev yapmış olanKaymakamlarımızM.Fuat Ünver01.10.1959 – 01.07.1960Şuanki Görev Yeri: Ahmet Şensoy20.09.1961 – 18.11.1964Şuanki

Türkiye Cumhuriyeti

Erzincan Vilayeti

Kemah İlçesinde

Görev yapmış olan

Kaymakamlarımız

fuatunver.jpg

M.Fuat Ünver

01.10.1959 – 01.07.1960

Şuanki Görev Yeri:

 

Ahmet Şensoy

20.09.1961 – 18.11.1964

Şuanki Görev Yeri:

Erçetin Yorgancıoğlu

24.11.1964 – 13.10.1965

Şuanki Görev Yeri:

Eşref Ozan

14.10.1965 – 23.02.1966

Şuanki Görev Yeri:

Eşref Altın

24.02.1966 – 27.02.1968

Şuanki Görev Yeri:

Ayhan Demircan

28.02.1968 – 24-08.1969

Şuanki Görev Yeri:

nurdogankaya.jpg

Nurdoğan Kaya

31.10.1969 – 26.07.1971

Şuanki Görev Yeri:

noyanunsal.jpg

Noyan Ünsal

05.10.1971 – 01.04.1974

Şuanki Görev Yeri:

ziyaince.jpg 

Ziya İnce

25.07.1974 – 11.10.1976

Şuanki Görev Yeri:

turan20981.jpg

Turan Eren

12.05.1977 – 25.03.1980

Şuanki Görev Yeri:

hanlariden.jpg

Hanlar İden

12.04.1980 – 10.11.1980

Şuanki Görev Yeri:

F.Remzi Sadi

10.11.1980 – 19.07.1983

Şuanki Görev Yeri:

Reşat Özdemir

31.08.1983 – 01.10.1985

Şuanki Görev Yeri:

Nihat Canpolat

04.11.1985 – 17.07.1986

Şuanki Görev Yeri:

Mesut Eser

29.07.1986 – 06.09.1988

Şuanki Görev Yeri:

Mustafa Ergün

15.09.1988 – 31.08.1989

Şuanki Görev Yeri:

farukkeles.jpg

A.Faruk Keleş

01.08.1990 – 21.08.1991

Şuanki Görev Yeri:

A.Kadir Atalık

30.10.1991 – 30.09.1992

Şuanki Görev Yeri:

hamityuksel.jpg

Hamit Yüksel

09.07.1992 – 30.09.1993

Şuanki Görev Yeri:

aliyener.jpg

Ali Yener

03.11.1993 – 15.09.1995

Şuanki Görev Yeri:

yilmazkurt.jpg

Yılmaz Kurt

22.09.1995 – 12.09.1997

Şuanki Görev Yeri:

ibrahimyurdakul.jpg

İbrahim Yurdakul

15.09.1997 – 07.09.1999

Şuanki Görev Yeri:

mustafaatsiz.jpg

Mustafa Atsız

15.09.1999- 09.10.2001

Şuanki Görev Yeri:

cemilkilinc.jpg

Cemil Kılınç

25.10.2001 – 26.09.2003

Şuanki Görev Yeri:

ahamzapehlivan.jpg

Ali Hamza Pehlivan

25.10.2003 – 16.10.2006

Şuanki Görev Yeri: Giresun Piraziz İlçesi

kaymakambey29031q.jpg

Eyüp Çalışır

27.10.2006 - 2009

Şuanki Görev Yeri: Afyonkarahisar / Şuhut Kaymakamlığı

 

50171.jpg

Gökmen Çiçek

12.09.2009 - 29 Haziran 2011

Şuanki Görev Yeri: Rize / Güneysu  Kaymakamlığı

 

1009.jpg

Hasan Ongu

26.09.2011 - 16.08.2013

Şuanki Görev Yeri: 

2037.jpg

Hayrettin Çiçek

20.08.2013 - 15.07.2015

Şuanki Görev Yeri: 

 

kemahkaymakambey20151-001.jpg

Cuma Çotu

27.07.2015 - 

Şuanki Görev Yeri:  Kemah / Erzincan

 

 

 

 

Bu haber toplam 4070 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA