• İstanbul20 °C
  • Erzincan22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tan Köyü Derneğinin İstanbul Esnaf Toplantıları
11 Ekim 2012 Perşembe 00:00

Tan Köyü Derneğinin İstanbul Esnaf Toplantıları

Tan Köyü Derneğinin İstanbul Esnaf Toplantıları İstanbul’da iş dünyasında söz sahibi  Kemahlı hemşerilerimiz; yıllardır oluşan tecrübeleri ile ülkemiz iş dünyasında her

Tan Köyü Derneğinin

İstanbul Esnaf Toplantıları

 

İstanbul’da iş dünyasında söz sahibi  Kemahlı hemşerilerimiz; yıllardır oluşan tecrübeleri ile ülkemiz iş dünyasında her zaman yerini almıştır. Genelde Ülkemizin özelde İstanbul’un iş dünyasının tarihi ve önemli merkezlerinden birinde Perşembe pazarında esnaflık yapan bir çok hemşerimiz; ülkemiz katma değerlerine değer ekleyerek örnek başarılı tüccar ve sanayici olarak anılır olmuşlardır.

Hiç şüphesiz Kemah’ın bir çok köyünden esnaf ve sanayici iş dünyasında etkili ve doğru ticaretleri ile nam salmışlar ve başarılı ticari faaliyetlere imza atmışlardır.

Söz konusu haberimiz yine Kemah’ın köylerinden Tan köyünün başarılı iş adamları ile ilgilidir. Tan Köyünün mensuplarından İstanbul Perşembe Pazarı iş dünyasında faaliyet gösteren esnaf hemşerilerimiz Tan Köyü Derneğinin organizesi ile bir araya gelerek iş geliştirme ve ticari fikir alış verişlerinde bulunarak yine örnek bir çalışmaya imza attılar.

09 Ekim 2012 günü Tan Köyü Derneğinde bir araya gelen Hırdavat Sektörünün öncü kuruluşlarının temsilcileri  Risk Analizi adlı istişare toplantısı yaparak sektörün sorunlarını konuştular. Periyodik olarak toplantılara devam edeceklerini açıklayan temsilciler; hemşeri dayanışmasının iş dünyasında da devam edeceğini bir kez daha gösterdiler.

 

Kaynak : www.tankoyu.org.tr.

 

Hırdavat sektörü istişare toplantısında biraraya geldi.

 

Bu haber toplam 1517 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA