• İstanbul25 °C
  • Erzincan28 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TFF.İl Başkanlığından İst.Kemah Spora Teşekkür Ziyareti
28 Ekim 2010 Perşembe 00:00

TFF.İl Başkanlığından İst.Kemah Spor'a Teşekkür Ziyareti

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU İSTANBULİL BAŞKANLIGI'NDAN  İST. KEMAH SPOR KULÜBÜNE  TEŞEKKÜR ZİYARETİ  Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkanlıgı

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU İSTANBUL

İL BAŞKANLIGI'NDAN

  İST. KEMAH SPOR KULÜBÜNE  TEŞEKKÜR ZİYARETİ  

Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkanlıgı Yönetimi Yemen Ekşioglu Başkanlıgında İst. Kemah Spor Kulübünü ziyaret etti.

  

  26 Ekim 2010 Salı günü gerçekleşen ziyarete TFF İstanbul İl Başkanlıgından Başkan Yemen EKŞİOĞLU, Başkan Vekili Adem MAT,  Başkan Yardımcısı Ufuk TATAR, Başkan Yardımcısı Yetkin KARAKAŞ, Kemahlılar Dernegi Başkanı Şerafettin ULUTÜRK, Turnuva Başkanı Feti BÜLBÜL, Kemahlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Kemah Spor Eski Başkanları,Köy Dernek ve Spor Kulübü Başkanları, Kemah Spor Teknik Heyeti ile çok sayıda Kemahlı katıldı.

  

Toplantının açış konuşmasını Kemah Spor Başkanı Hüseyin Çakmaktaş yaptı. Kemah Sporun sezon içersindeki fairplay ruhunu ve olaya spor olarak baktıklarını dile getirerek TFF İst. İl Başkanlıgına göstermiş oldukları ilgi ve destek için teşekkür ederek bundan sonrada aynı anlayışla yola devam edeceklerini söyledi ve federasyon yetkililerine teşekkür etti.

TFF İst. İl Başkanı Yemen Ekşioğlu konuşmasında Kemah Spor'a sezon içersindeki tutum ve davranışları için teşekkür ederek söze başladı. Kemah Spor'un bu sene altyapı çalışmalarına başlamasının önemine degindi ve bugüne kadar hiç bir kulübe böylesine bir teşekkür ziyareti yapmadıklarını ve programlarına katılmadıklarını ancak Kemah Spor'un hem gecesine katıldıklarını, hemde bu ziyareti yaptıklarını belirterek, Kemah Spor bizim ailemizin bir ferdidir ve biz Kemah Spor'u önemsedigimiz için burdayız bizde kendimizi sizlerden birisi sayıyor ve faaliyetlerinizi takdirle izliyoruz diyerek sözlerini bitirdi.

TFF İstanbul İl Başkanlıgı'nın ziyaretine Kemah Gönüllüsü sporsever dostlarımızda yogun olarak iştirak ettiler. Bu porgrama katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

TFF İl Başkan Vekili Adem Mat, konuşmasında; Sporun kardeşlik ve dostluk oldugunu bunuda Kemah Spor'un layıkıyla yerine getirdigini ve bundan dolayı burada olduklarını belirterek gösterilen misafirperverlige teşekkür etti.

TFF. İstanbul İl Başkanlıgı'nın Kemah Spor için hazırladıgı plaket Hüseyin Çakmaktaş'a takdim edildi, Hüseyin Çakmaktaş bu plaketi başta Onursal Başkanımız Orhan Birdal, Kemah Spor'da görev yapan eski başkanlarımız ve tüm camia adına aldıgını ifade derek teşekkür etti.

 

TFF İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ufuk Tatar'a plaketini Kemah Spor Genel Kaptanı Fuat Sevim ve Şerafettin Ulutürk takdim ettiler.

TFF İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yetkin Karakaş'a paketini Kemah Spor Yönetim Kurulu Üyeleri, Rahmi Tüter, Adil Gümüş ve Mürsel Toraman Takdim ettiler.

TFF İstanbul İl Başkan Vekili Adem Mat'a plaketini Kemah Spor Eski Başkanları Yasin Keskin ve Mustafa Uyan Takdim ettiler.

TFF İstanbul İl Başkanlığı Yönetim Kurulu ve Kemah Spor Yönetim Kurulu birlikte yaşanan bu güzel olayı çektirdikleri resimle ebediileştirdiler.

TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu kendisine takdim edilen Plaket nedeniye teşekkür etti.

TFF istanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu'na plaketini Kemah Spor Başanı Hüseyin Çakmaktaş, Genel Kaptan Fuat Sevim,  Teknik Heyetimizden Sercan Duman , Mustafa Turgay Yavuz, Erkan Ayhan ve takım kaptanı Savaş Mumyakan takdim ettiler.

Kaynak: www.kemahspor.com

Bu haber toplam 1402 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA