• İstanbul26 °C
  • Erzincan19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turnuva Fikstürü Revize Edildi
22 Mart 2013 Cuma 09:36

Turnuva Fikstürü Revize Edildi

Kemahlılar Derneği 36. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasının başlamasına bir hafta kala Turnuva Fikstürünü revize etti. Konu ile ilgili açıklamaları istifadelerinize sunarız.

Kemahlılar Derneği 36. Kemah Köyleri Dostluk Turnuvasının başlamasına bir hafta kala Turnuva Fikstürünü revize etti. Konu ile ilgili açıklamaları istifadelerinize sunarız.

Kemeryaka Köyümüzün bir sporcusuna verilen cezanın kaldırılması yönünde yönetim kurulumuza müracaat eden Kemeryaka Köyüne olumsuz yanıtın turnuva başvurusu öncesi ve sonrasında defalarca iletilmesine rağmen, ilgili cezanın kalkması yönündeki ısrarını sürdüren Kemeryaka Köyümüz ceza kalkmayınca turnuvadan çekileceğini beyan etmiştir.
Turnuva tüzüğümüzün Ceza Yönetmeliği Daimi İhraç Maddesi F bendine göre ilgili köyümüz;
"Yönetim Kararını Protesto etmek için turnuvadan çekilen külüplere ceza aldığı tarihten itibaren 2 yıl Daimi ihraç uygulanır" maddesine göre 2 yıl daimi ihracına ve Yönetim Kurulu Kararı ile, 1.000TL para cezasına,
Mazeret bildirmesine rağmen turnuva açılışına çıkamayan Karadağ Köyümüze     -300 Centilmenlik puanı, seramoniye herhangi bir pankartla çıkılmaması yönündeki açıklamalarımıza rağmen, seramoniye pankartla çıkan Yücebelen Köyümüze -100 Centilmenlik Puanı, Seramoniye eksik sayıda sporcu ile çıkan Cevizlik, Dikyamaç, Eriç, Kerer, Muratboynu, Seringöze, Taşbulak köylerimize -100 Centilmenlik puanı uygulanmasına,
Kemeryaka köyümüz ile maçları olan köylerimizin ilgili hafta 3-0 Hükmen galip ilan edilmesine ve +250 Centilmenlik puanı verilmesine karar verilmiştir.
Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza 36. yılda başarılar diliyor yenilenen fikstürümüzü istifadelerinize sunuyoruz.

 

Bu haber toplam 2255 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA