• İstanbul19 °C
  • Erzincan9 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TURNUVAMIZIN SESSİZ KAHRAMANLARI...
20 Mayıs 2008 Salı 00:00

TURNUVAMIZIN SESSİZ KAHRAMANLARI...

TURNUVAMIZIN SESSİZ KAHRAMANLARI Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası tam 31 yıldır devam ediyor ve daha nice yıllar bu güzide turnuva devam edecek… Bu turnuva sayesinde nice insanlar birbirleriyle

TURNUVAMIZIN

SESSİZ KAHRAMANLARI

 

Kemah Köyleri Dostluk Turnuvası tam 31 yıldır devam ediyor ve daha nice yıllar bu güzide turnuva devam edecek… Bu turnuva sayesinde nice insanlar birbirleriyle tanıştı, arkadaş oldu, sırdaş oldu ve bundan sonrada devam edecek, gençlerimizin birbirleriyle tanışma yeri olan bu turnuvada bu güne kadar yaklaşık 55 farklı köy takımı yer aldı.

Köylerimizden turnuvada gönüllü çalışanlar oldu, yöneticilik yaptılar, turnuvanın düzenli bir şekilde oynanması için ellerinden gelenin fazlasını yaptılar, bunu için zamanlarının birçoğunu oraya verdiler, onlar bu turnuva için gönüllü asker oldular, bunun için hiçbir ücret talep etmediler, istemediler…

Yeri geldi ıslandılar, yeri geldi tozun toprağın içinde kaldılar, yeri geldi hiç hak etmedikleri şekilde yenilen takımların günah keçisi oldular… Ama onların içindeki Kemah sevgisi, bu tür zorlukları yenmesinde her zaman yanlarında oldu.

Turnuvanın açılışında ve kapanışlarında kimi zaman isimleri okundu veya okunmadı, onlar bunu hiçbir zaman dert etmedi. Asla bu tür konulara girmeyerek, sadece kendilerine verilen görevleri en güzel nasıl yapabilirim düşüncesiyle hareket ettiler.

Size yıllardır hizmet sunan bu arkadaşları tanıtmanın bir görev olduğunu ve onlara bu şekilde Kemahlıya yaptıkları hizmetlerinden dolayı Kemahlılar adına teşekkürlerimizi sunmak istedik…

 

KEMAH KÖYLERİ DOSTLUK TURNUVASI 2008 TURNUVA EMEKÇİLERİ

Fahri BOZPINAR

1955 Eskibağlar köyü doğumlu, emekli, Serbest çalışıyor. 17 yılda Turnuvada; Değerlendirme, Genel Sekreterlik, Başkan Yardımcılığı, Kemahlılar Derneği Genel Sekreterliği yapmıştır. Ayrıca Kemah Spor’un kurulmasında genel sekreter olarak görev almıştır. 

Dursun YILMAZ

1957 Hakbilir Köyü doğumlu, çay ocağı işletiyor. Turnuva kurulduğundan beri içinde, sporcu olarak başlayan ve antrenörlük, kulüp başkanlığı, Saha Amirliği ve Turnuva Başkan Yardımcığı görevlerinde bulunmuştur.


Yusuf MENGÜÇ

1953 Kemah Merkez doğumlu.Kemah YİBO emeklisi. İki yıldır sicil lisans sorumluluğunda bulunmaktadır.Ayrıca Kemahlılar Dernek sekreteryasında görev yapmaktadır.

Rıza MIHÇI

1957 Kayabaşı Köyü doğumlu, Dekorasyon işi yapıyor. 25 yılda Saha Komiserliği ve Saha Amirliği yapmıştır.

Baki ÜNAL

1955 Doğumlu, Haydarpaşa Numune Hastanesi’den emekli. O artık bizden biri, bizi bizden daha iyi tanıyan doktorumuz tam 10 yıldır aramızda…

Hasan ÇİMEN

1961 Koruyolu Köyü doğumlu, trikotaj ve çay ocağı işiyle uğraşıyor. 12 yılda Kemah Spor’da halkla ilişkiler, Turnuvada, saha komiserliği, saha amirliği sicil lisans’ta görev almıştır.

Bayram BEKTAŞ

1960 Yahşiler Köyü doğumlu, emekli serbest çalışıyor, 6 yıl içinde saha komiserliği, saha amirliği ve sicil lisans’ta görev almıştır.

Erkan DURUL

1978 Tan Köyü doğumlu, reklam ajansı çalıştırıyor, 15 yıldır turnuvada. Sicil lisans, saha komiserliği, saha amirliği, genel sekreterlik ve Kemah Spor Genel Sekreterliği görevlerinde bulunmuştur.

Fatih ULUCAN

1975 Hakbilir Köyü doğumlu, özel bir şirkette çalışıyor. 5 yıl sicil lisans, saha amirliği ve saha komiserliği yapmıştır.

Mehmet AYDOĞMUŞ

1968 Gökkaya Köyü doğumlu, özel bir şirkette çalışıyor. 10 yıldır görev yapıyor. Ceza kurulu, sicil lisans, saha amirliği, arşiv, basın, turnuva başkan yardımcılığı ve Kemah Spor’da çeşitli görevlerde bulunmuştur.

 

Haber: Recep Babacan

 

Bu haber toplam 1102 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA