• İstanbul25 °C
  • Erzincan27 °C

Ercan Babacan / www.kemahlilar.com

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ercan Babacan / www.kemahlilar.com

Yenilenen Sitemiz

11 Mart 2013 Pazartesi 09:32

Yenilenen Sitemiz

 

Merhabalar değerli hemşerilerim..

Öncelikle selam ve saygılarımı sunarım. Uzun zamandır çeşitli görevlerim ve işlerimin yoğunluğu nedeni ile yazılarıma ara vermek zorunda kalmıştım. Yenilenen sitemiz ile ben de artık yeni ve taze merhaba ile sizlere, bu köşeden duygu ve düşüncelerimi aktarmaya devam edeceğim.

Yaklaşık 8 yıldır yayında bulunan sitemiz Kemahlilar.com’un kurulduğu günden beri kullandığı ara yüzünü değiştirerek günün teknolojik şartlarına uygun bir hale getirmeye çalıştık.

Tabi oldukça geniş bir arşive sahip sitemizi yeni sisteme aktarırken çeşitli sorunlar ve eksiklikler oluştu. Örneğin eski sistem alt yapısı ile yeni sistem altyapısı uyuşmazlığı nedeni ile ilk anda verilerin tümü aktarılamadı ve bazı sorunlu sayfalar şu anda görülememektedir.

Yedeklenerek özel arşivde saklanan verileri en kısa zamanda site ziyaretçilerinin istifadesine sunacağız.

Sizlerin destek ve gayreti ile daha nice yıllar yayınlarımıza devam edeceğiz inşallah.

Kemahlilar.com kurulduğu zamandan beri memleket hizmetine adanmış özel bir sitedir. Memleket sevgisi ve hemşeri samimiyetinin tezahürü olarak paylaşımlarınıza ve paylaşımlarımıza özen göstermeye çalışıyoruz.

Sitemiz 2013 yılı itibari ile kurumsal kimliğinin yanı sıra resmi bir unvan ile Lavena Tasarım firması yayın organı olarak hizmetlerine devam edecektir.

Yeni sistemde bazı değişiklikler de planlayarak zamanla sizler ile paylaşacağız. Bunlardan biri de Yazar Kadromuzu genişletmek olacak. Çeşitli haber kanalları veya sitelerde köşe yazısı yazan hemşerilerimiz yanı sıra bireysel olarak düşünce ve fikirlerini yazıya döken ve bunu paylaşmak isteyen tüm hemşerilerimize sitemiz aracılığı ile özellikle memleketimiz ve hemşerilerimiz ile ilgili düşünce, öneri veya tavsiyelerini aktarma imkânı sağlayacağız.

Köşe Yazarları bölümümüz haber sayfalarından bağımsız, yazıları ile düşünce ve fikirlerinden istifade edebileceğimiz hemşerilerimizin paylaşımlarının bulunduğu ve takip edildiği bir alan olacaktır.

Bu anlamda yazılarını paylaşmak isteyen tüm hemşerilerimiz bizimle irtibata geçebilir. ( Bir resim ve kısa öz geçmişleri ile birlikte )

Sitemizdeki yenilikler ve çalışmaları zaman zaman sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Selam ve Saygılarım ile..

Ercan Babacan

kemah@kemahlilar.com

 

Bu yazı toplam 1191 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA