• İstanbul28 °C
  • Erzincan24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yücebelen Köyü geleneksel futbol turnuvası başlıyor.
26 Haziran 2009 Cuma 00:00

Yücebelen Köyü geleneksel futbol turnuvası başlıyor.

Yücebelen Köyü Dernek yönetim kurulu almış olduğu karar ile Erzincan’da köylüleri arası turnuva ile dostluğun izinde olduklarını açıkladılar. Dernek Yönetim Kurulu yaptığı açıklama

Yücebelen Köyü Dernek yönetim kurulu almış olduğu karar ile Erzincan’da köylüleri arası turnuva ile dostluğun izinde olduklarını açıkladılar. Dernek Yönetim Kurulu yaptığı açıklama ile; bir kez daha bu turnuvanın yapılmasına vesile olan tüm yönetime ve hemşerilerine teşekkürlerini sundu.

 

Yücebelen köyü dernek yönetim kurulu basın açıklaması:

 

Yedi senedir devam eden ve geçmiş senelerde bir hayli coşkulu geçen futbol turnuvasına gençlerimizin hatta kendini genç hisseden yaşlılarımızın aktif sporcu olarak müracaat etmesi derneğimiz adına hem sevindirici olmuştur hem de takımlarımızı oluştururken zorlanmamıza sebep olmuştur.

Çünkü derneğimiz takım ve takım sayılarını oluştururken on takım ve takımlardaki sporcu sayısını dokuzar kişi olmak üzere toplam doksan sporcu olarak düşünmüştü. Ancak rağbet fazla olunca takımdaki sporcu sayılarını 12’ şer ve hatta 13 ‘şer olarak ayarlamak zorunda kaldık. Bu kendi köyümüzün turnuvası olduğu için sayı artırmada herhangi bir mahsur görmedik. Ayrıca hemşerilerimizin hayli ilgi gösterdiği ve turnuvayı seyretmek için sabırsızlıkla beklediğini de göz önüne alırsak bu senede turnuvamızın bir hayli zevkli ve renkli geçmeye namzet olacağını düşünebiliriz.

 

Turnuvamız Olimpik Halı sahada 27 . 06 . 2009 tarihinde akşam saat dokuz – on arası da açılışını yapılacak takriben 25 gün sürecektir.

 

Futbol turnuvamızın açılışına şehrimizin protokoluna vereceğimiz davetiyelerle, Erzincan’lı hemşehrilerimizi de yazılı ve görsel medya aracılığı ile davet ediyoruz.

 

Turnuvamızın bütün futbolseverlere hayırlı olması temennisiyle.

 

Haber : Mehmet Çağlayan

           Yücebelen Köyü Dernek Bşk. Yrd.

www.yucebelenkoyu.com

 

Bu haber toplam 1923 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Kemahlilar | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : kemahlilar@gmail.com | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA